Radka Surmanková na 5. mieste na Nemeckom pohári

Pomaly sa stáva už tradíciou, že študenti našej školy sa zúčastňujú aj fotografických súťaží. Ich fotografie boli na okresných, celoštátnych aj medzinárodných súťažiach a na žiadnej z nich určite "nezapadli prachom".
28.3.2017 sme sa dozvedeli výsledky GIP - Nemeckého medzinárodného fotografického salónu. Tieto boli mimoriadne priaznivé pre Radku Surmankovú, žiačku 4.B triedny. V náročnej medzinárodnej konkurenciei fotografov z celého sveta Radka obsadila vo svojej kategórii vynikajúce 5. miesto. Prosím nahliadnite do fotogalérie a sami posúďte, či si to zaslúžila. My nepochybujeme, že určíte áno a úprimne jej k tomuto úspechu BLAHOŽELÁME.

Zuzka Vašková a Oliver Žumar mali tiež svoje "želiezka v ohni" a aj keď neboli až takí úspešní ako Radka, aj ich fotografie súťažná porota prijala, takže ich budeme môcť vidieť vo výstavných priestoroch troch nemeckých miest Hessen, Niedersachsen a Baden-Württ.