JA A RUSKO

Veľkým úspechom dvoch študentiek nášho gymnázia Radky Surmankovej (3.B) a Zuzky Vaškovej (3.A) sa skončila fotografická súťaž „JA A RUSKO“. Vyhlasovateľom súťaže bolo Ruské veľvyslanectvo v Bratislave. Úlohou súťažiacich bolo zaslať fotografie, ktoré nejakým spôsobom zobrazovali históriu a kultúru Ruska. Súťaž prebiehala na sociálnej sieti, kde boli zverejnené všetky súťažné fotografie. Verejnosť mohla podporiť svojim hlasom ktorúkoľvek z viac ako 500 fotografií. Hlasovanie posunulo Radku Surmankovú na 2. miesto a Zuzku Vaškovú na 3. miesto. Veľmi nás teší, že ich podporili učitelia, spolužiaci, súčasní ale aj bývalí študenti nášho gymnázia. V mene súťažiacich im všetkým veľmi pekne ďakujeme. Obe sa môžu tešiť z fantastickej ceny - 5 dňového zájazdu do Moskvy.

Mgr. Jana Kasardová a Mgr. Ingrid Zakovičová